برق اضطراری دیزل ژنراتور چیست؟

برق اضطراری دیزل ژنراتور برای بسیاری از ساختمان های تجاری و عمومی که نیاز بالایی به سامانه حرارتی و برق دارند ، ضروری است. مدرسه ها، دانشگاه ها، مراکز ورزشی، مراکز اداری، مراکز خرید، سینماها و تئاترها عموما برق و حرارت خود را خارج از سامانه شهری تامین می کنند و در زمان قطعی برق باید منبع جایگزینی مانند برق اضطراری دیزل ژنراتور داشته باشند تا متحمل ضرر نشوند.

همه ما در طول زندگی روزمره با مشکل قطعی جربان برق مواجه شدیم. شاید برای بار اول قطع شدن برق مشکلی را پیش نیاورد اما برای دفعات بعد ممکن است با ضررهای زیادی روبرو شویم. حتما بسیاری از ما به فکر یک منبع جایگزین برق اضطراری افتادیم که در مواقع قطعی برق استفاده کنیم. در بسیاری از دستگاه های حیاتی و مهم بیمارستان ها و یا صنایع و کارخانه های بزرگ مختلف که به برق وابسته است با مشکلات جدی روبرو میشوند و همیشه در کنار منبع اصلی منبع برق اضطراری دیزل ژنراتور را در نظر میگیرند.

بنابراین برای جلوگیری از خسارات جانی و مالی ناشی از قطع برق اصلی از منبع برق اضطراری استفاده می کنند. وجود برق اضطراری، می تواند از بروز چنین اتفاقات ناگواری جلوگیری کند. منظور از برق اضطراری منبعی است که می تواند زمانی که منبع اصلی برق قطع می شود جایگزین شود و برق مورد نیاز تمامی دستگاه ها و یا سیستم های الکتریکی حساس را تأمین کند. سیستم برق اضطراری از اجزای مختلفی تشکیل شده است و به جریان برقی که زمان قطع شدن برق شهری، جایگزین می شود، برق اضطراری می گویند. تأمین برق اضطراری توسط دیزل ژنراتورها ، موتورهای برق دیزلی یا گازی و … انجام می شود.

قیمت دیزل ژنراتور برق اضطراری

قیمت دیزل ژنراتور برق اضطراری بر اساس نوع و مدل دیزل ژنراتور متفاوت است. برای اطلاع از قیمت قیمت دیزل ژنراتور برق اضطراری با شماره های شرکت برق افشان تماس بگیرید و یا از طریق فرم تماس درخواست خود را ارسال کنید.

کمپانی MTU Onsite Energy گزینه ی مقرون به صرفه تری را از نظر اقتصادی معرفی می کند. سیستم های تولید نیروی بنزینی همزمان این شرکت برق و حرارت بسیار قابل اعتمادی را از یک منبع معرفی می کند. با کاهش تا ۴۰ درصدی استفاده از انرژی، توزیع بهینه انرژی و هزینه های نگهداری بسیار پایین و همچنین بهره گیری از فناوری مدرن MTU Onsite Energy را برند برتر تولید انرژی می کند. به کارگیری از چیلرهای جذبی برای مثال به سادگی می تواند حرارت را به سیستم خنک کننده محیطی تبدیل می کند که به راحتی می تواند برای یک سال کامل هوای مطبوعی را برای یک مرکز اداری تامین کند.

برق اضطراری دیزل ژنراتور در مراکز درمانی و بیمارستان ها

وقتی صحبت جان انسان ها در میان باشد ۱۰ تخت یا ۱۰۰۰۰ تخت در یک بیمارستان تفاوتی ندارد. در این مراکز سیستم برق اضطراری همیشه یک امر حیاتی است.کمپانی MTU Onsite Energy راه حل های قابل اعتمادی را برای سیستم برق دائمی (از موتورهای بنزینی تا دیزلی)دارد. به همین خاطر است که در سراسر دنیا کمپانی MTU Onsite Energy نام مورد اعتماد و استفاده در بیمارستان ها و مراکز درمانی است. کمپانی MTU Onsite Energy با دارا بودن طیف وسیعی از همه مدل ژنراتور اسم قابل اعتماد در مراکز درمانی حتی در شرایط اورژانسی برای تامین برق اضطراری است. به بهره وری از سامانه بارگزاری یک مرحله ای (One-step load acceptance) این موتورها حتی در بیمارستان هایی که نیاز به حرارت و برق دائمی دارند به صورت ۲۴ ساعته نیز استفاده می شوند خصوصا در مناطقی که سامانه برق شهری قطع و وصل شده یا کامبا قابل اعتماد نیست.

 

برق اضطراری دیزل ژنراتور در فرودگاه ها

با وجود صدها پرواز در روز ، جای اشتباه در فرودگاه ها وجود ندارد. برق اضطراری دیزل ژنراتور قابل اعتماد بسیار حائز اهمیت است. کمپانی MTU Onsite Energy با ارائه مدل های متفاوت امنیت پروازها و امور فرودگاهی را تضمین می کند. ژنراتور های همزمان نیز در کنار سامانه های حرارتی و خنک کننده های بنزینی و ترکیبی CHP به عنوان منبع قابل اعتماد تامین نیرو برق اضطراری کمک می کند. کمپانی MTU Onsite Energy از نظر هزینه ای نیز بسیار به صرفه است و در کنار تمام ویژگی ها آسیب رسان به محیط زیست نیز نیست.

تاسیسات و مراکز مسکونی

با رشد جمعیت، رشد انرژی نیز حائز اهمیت می باشد. امروزه بیش از قبل نیاز به انرژی قابل اعتماد و به صرفه برق اضطراری در همه جا خصوصا در خانه ها و مراکز مسکونی برای زمان قطعی برق دیده می شود. با سرویس دهی سریع و مقرون به صرفه کمپانی MTU Onsite Energy جزو انتخاب های پر طرفدار در سراسر دنیاست. دیزل ژنراتور دائمی و پیوسته برای هر نوع محیط مسکونی آماده برای تولید انرژی، سامانه حرارتی و خنک کننده با مولفه بارگزاری متوسط با بالاترین کیفیت قابل استفاده در محیط های مختلف نیز می باشد. محیط هایی که در آنها تغییر دمای ناگهانی اتفاق می افتد، یا نیاز به انواع مختلف برق وجود دارد و یا مانند کمپرسورها و پمپ های آتش انتقال شدید و ناگهانی برق وجود دارد و نیاز به برق اضطراری دیزل ژنراتورها بیشتر احساس می شود.

برق ثابت شهری

ژنراتورهای برق شهری ثابت عموما به این دلیل طراحی شده اند که به عنوان بخشی از قرارداد مالی بینابین به کمک برق شهری بشتابند، قراردادی که شامل مدیریت بحران برقی در شرایط خاص است. با مولفه بارگزاری کمتر از ۱۰۰% تا حداکثر ۱۰۰۰ ساعت در سال و ظرفیت ۱۰% بیش بازگزاری ( این دتته موتور ها را دستگاه های مقرون به صرفه ای کرده است.
شرکت برق افشان سپاهان با بیش از ۴۰ سال سابقه در امر واردات و عرضه انواع دیزل ژنراتور ، موتور برق دیزلی ، مولد گازسوز و تامین و تجهیز نیروگاههای دیزلی و گازی ، فروش و پشتیبانی بیش از ۷۰۰۰ دستگاه مولد نیرو و بهترین دیزل ژنراتور ها در قدرت های متفاوت در حال کار در کشور عزیزمان است.

یک نظر در مورد “برق اضطراری دیزل ژنراتور ساختمان

  1. کاظمی پاسخ

    برای قیمت دیزل ژنراتور برق اضطراری فرم رو پر کردم ارسال شد ولی جوابی دریافت نکردم . میشه بررسی کنید یا تماس بگیرید . قیمت میخوام بدونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *