امپراطور جهان در زمینه تجهیزات تولید برق است.

این شرکت در تلاش برای ارائه مجموعه های کارآمد، تمیز و قابل اطمینان همراه با خدمات با کیفیت بالا. طیف محصولات خود را که شامل همه چیز از دیزلی، گاز طبیعی و موتورهای جایگزین سوخت تا مجموعه های صنعتی و دریایی است ارائه می دهد.

پوشش جهانی محصولات Kes Energy به ما اجازه می دهد بهترین مولد نیروی درخواستی  را برای هر مشتری در هر بخش از جهان بویژه کشور عزیزمان عرضه نماییم.

آمادگی برای انجام کارهای جدید، آگاهی از مسائل زیست محیطی، اهمیت توسعه پایدار، توجه به بازارهای نو ظهور، برتری تکنولوژیکی و رضایت نیازهای مشتری، همه اصول کلیدی است که KES ENERGY به آن اعتقاد دارد.

کیفیت محصولات کِس انرژی با استفاده از استانداردهای صنعتی و تست دقیق محصولات در امکانات تولید  تضمین شده است. تیم شرکت کِس انرژی از متخصصان مجرب و آگاه تشکیل شده و بهترین راهکارها را برای راه اندازی پروژه های فنی شما  فراهم می کند، چه در دسترس باشد و چه در جهت سفارش و مشاوره.

تقاضا برای انرژی همواره در حال رشد است و ما به طور مداوم در حال توسعه، تصفیه و اجرای محصولات جدید برای پاسخگویی به این تقاضا هستیم. ما همیشه اعتقاد داریم که برای پیشرفت، باید پیشتر فکر کنیم و بنابراین، ما با خوش بینی و اعتماد به آینده رو به رو هستیم.

شرکت برق افشان با بیش از دو دهه تجربه و کارنامه درخشان در ارائه انواع مولد نیرو و پشتیبانی و مشاوره و با داشتن نمایندگی رسمی محصولات Kes Energy توانسته است در این راستا نیاز مشتریان خود را در داخل و خارج از کشور عزیزمان جلب نماید.