الکوز ELCOS شرکتی است که بیش از ۴ دهه تجربه در عرصه تولید انواع دستگاههای مولد نیرو (دیزلی و موتور ژنراتورهای گازسوز) دارد و این کمپانی یکی از تخصصی ترین و حرفه ای ترین پکیچرها در دنیا می باشد و توانسته است در زمینه کوپله و مونتاژ دیزل ژنراتور ، موتور ژنراتورهای گازسوز از سایر رقبای خود متمایز باشد و توانسته تا با مولدهای مورد استفاده در این کمپانی از بروز ترین و پیشرفته ترین موتور و ژنراتورهایی مانند:  کامینز Cummins امریکا ، پرکینز perkins انگلستان ، MTU آلمان ، ولوو VOLVO سوئد و ژنراتور های استمفورد STAMFORD انگلستان و مارلی موتور Marelli motori  ایتالیا استفاده نماید.
الکوز ELCOS در شمال ایتالیا واقع شده است و با تولید دستگاه های مولد نیرو (برق) در سطح گسترده و با تنوع بالا کلیه نیازهای کارفرمایان و مشترین خود را همگام با استانداردهای روز دنیا برآورده کند.
کمپانی الکوز ELCOS در بهار ۲۰۰۵ به مکانی به مساحت ۲۴۰۰۰ متر مربع احداث شده است و این امر موجب رشد دوچندان این مجموعه شد و بیش از ۳۵۰۰ دستگاه دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور گازسوز را در یک سال، و با گنجایش تولیدی بالغ بر ۷۰۰۰ دستگاه در سال ارائه می دهد.
کمپانی الکوز ELCOS همچنین شبکه فروش خود را در ایتالیا و اروپا گسترش داده است ، اولین گام اصلی برای ورود به بازار تولید جهانی در زمینه مولد برق و با اخذ استانداردهای با کیفیت همچون UNI EN ISO ۹۰۰۱: ۲۰۰۰ الکوز ELCOS اطمینان مشتریان خود را ارتقاء داده است.

شرکت برق افشان که بیش از ۲ دهه در زمینه ارائه مولدهای برق فعالیت گسترده ای داشته یکی از نمایندگان رسمی محصولات الکوز در ایران می باشد. شما می توانید انواع مختلف دیزل ژنراتورهای این شرکت را در این بخش ملاحظه نمایید.